fbpx

Заняття


1_3Від 1 до 3-х років Дитячий центр «Друзi» м. Львів пропонує курси розвитку дитини: розвиваючі Монтессорі-заняття – провідний напрям у світовій дошкільній педагогіці. Це комплексна програма для дітей від 9 місяців до 3 років. Кваліфікований монтессорі-вчитель розвиває у дітей органи чуттів, знайомить із навколишнім світом. Розвиваються: дрібна моторика рук, мовлення, зорова пам’ять, логічне і асоціативне мислення, математичні здібності. Baby-fitness – заняття спрямовані на покращення координації рухів, відчуття ритму за допомогою розроюленого комплексу вправ. Музичні заняття – це комплекс музичних вправ, через які у дітей виховується цікавість до музики. Заняття сприяють розвитку музичного слуху. Ізостудія – курси із художньої творчості. Заняття сприяють розкриттю творчого потенціалу малюків, розвитку дрібної моторики рук. У кожне заняття включені ігри, які розвивають фантазію, творче мислення.

3_5Від 3 до 5-х років Дитячий центр «Друзi» м. Львів пропонує навчання на курсах: Умка – програма інтелектуального розвитку дитини. Заняття спрямовані на розвиток мовлення, мнемотехніки, логіки, просторового і образного мислення, вивчення математики і природознавства через інтелектуальні ігри – усе з врахуванням вікових та індивідуальних здібностей дитини. Ритміка – у маленьких діток покращується координації рухів, формується правильна постава і гарна хода, підвищується гнучкість і пластичність. Музична студія – це комплекс музичних вправ, через які у дітей виховується цікавість до музики, діти навчаються співати та розвивають мистецтво імпровізації. Англійська мова – заняття на основі навчального курсу для дітей від 3-ох років Н. Мещерякової. Під час заняття діти грають, розучують діалоги, виконують рольові інсценізації, малюють, танцюють і співають. Все це відбувається на англійській мові. Образотворче мистецтво – курси із художньої творчості. Розкриває творчий потенціал дитини, розвиває дрібну моторику рук. У кожне заняття включені ігри, які розвивають фантазію, творче мислення, формують необхідні навички та вміння у роботі з папером та природними матеріалами.

5_7 Від 5 до 7-х років Дитячий центр «Друзi» м. Львів пропонує навчання на курсах: Підготовка до школи «Дошколярик» – курс розроблений відповідно до вимого шкіл. Заняття сприяють інтелектуальному та творчому розвитку, соціальній адаптації дитини в колективі. Кожне заняття складається з кількох міні-уроків: з математики, читання, письма, довкілля, прикладного мистецтва. Гімнастика – у маленьких танцюристів покращується координації рухів, формується правильна постава і гарна хода, підвищується гнучкість і пластичність. Музика – навчання співу та музичної грамоти, гри на музичних інструментах, ігри та вправи на розвиток музичного слуху та мистецтва імпровізації. English – заняття на основі навчального курсу розроблені для відповідного віку. Під час заняття діти вивчають англійську мову через ігри, розучують діалоги, виконання рольових інсценізацій, малювання, танці і співи. Все це відбувається на англійській мові. Студія образотворчого мистецтва – курси із художньої творчості. Розкриває творчий потенціал дитини, розвиває дрібну моторику рук. У кожне заняття включені ігри, які розвивають фантазію, творче мислення, формують необхідні навички та вміння у роботі з папером та природними матеріалами.

Заняття триває 50 хв., в групі до 7 дітей!
Перше-пробне заняття у ДЦ “Друзi”  – безкоштовне!
Попередній запис на заняття  за тел: