fbpx

Відгуки про дитячий центр «Кузя»

Клікніть щоб залишити відгук


Submit your review
* Required Field

Дуже задоволені дитячим днем народженням, на вихідні святкували на Сихові, анімат

Aug 18, 2014 by Іра

Дуже задоволені дитячим днем народженням, на вихідні святкували на Сихові, аніматори Монстри Хай дітей бавили на ура, свято вдалося просто бомба, всім рекомендую:)


Дуже гарний заклад для раннього розвитку дитини... ми ходимо на курси Монтессорі в

Jul 02, 2014 by Natali

Дуже гарний заклад для раннього розвитку дитини... ми ходимо на курси Монтессорі в Кузю на Сихові, приміщення чудове, все новеньке, викладачі професіонали, привітні адміністратори... моя малеча радіє, коли ми йдемо на заняття... усім раджу цей центр!!!!


Дуже хочу водити дитину до Вашого центру, але не маю можливості - далеко від дому. Ч

Jun 25, 2014 by Світлана

Дуже хочу водити дитину до Вашого центру, але не маю можливості - далеко від дому. Чи не плануєте Ви відкрити свій центр в районі Нового Цуму - у нас багато батьків і дітей були б щасливими від цього!


Донечка з радістю поспішає у центр. За кілька місяців занять ми стільки навчились!

May 21, 2014 by Оксана

Донечка з радістю поспішає у центр. За кілька місяців занять ми стільки навчились!
Тут вчаться і набувають нового досвіду всі: батьки і дітки, вихователі і адміністрація.
В центрі все продумане до найменших дрібниць. Просторе приміщення, комфортне і безпечне обладнання для занять, дівткам цікаво і весело. Батьки (мами і татусі) мають змогу поспілкуватись, що важливо під час декрету, коли ти вирваний із звичного кола. Працівники просто чудові, прислухаються до думки батьків, ідуть назустріч при потребі.
Дякую всьому колективу ДЦ "Кузя" на Сихові за добре серце, котре відкрите для малят і батьків.


Ми вчора відсвяткували 6 рочків в "КУЗІ" на вул. Саксаганського Дуже задоволені,га

Apr 14, 2014 by Юля

Ми вчора відсвяткували 6 рочків в "КУЗІ" на вул. Саксаганського
Дуже задоволені,гарні враження,а ми маємо з чим порівняти,бо вже святкували і в "Манюні",і в "Бульці", і в "Веселому вулику,і в "Без проблем".
По перше,хочеться похвалити дівчаток-аніматорів: уважні до діток,милі,гарно розважали різними конкурсами,танцями,знайшли підхід.
По друге,на 2,5 год віддали нам 3 ігрові кімнати,діти бігали,бавились іграшками,хтось танцював,хтось катався на канаті,самі найменші повзали в басейні з м"ячиками.
Дорослі в цей час святкують в іншій кімнаті,де є столики.
При цьому ніхто з посторонніх відвідувачів не заходить і не торбує.
По-третє:вартість -500 грн. за 2,5 год (можна взяти додаткову год.),сюди входить програма від двох аніматорів,які були від початку до кінця; аквагрим,також аніматори під музику виносять торт,в кінці всім діткам роздають кульки-квіточки.
Є ще додаткові платні послуги,так ми вибрали "дитина в бульбашці",дітки дуже радувались.
ВЕЛИКА ПОДЯКА «КУЗІ»,що допомогли нам зробити донечці гарне свято!


Про ДЦ "КУЗЯ" можу лише сказати те, що це дійсно високого рівня ценрт! Тут почуваєш

Feb 04, 2014 by Анастасія

Про ДЦ "КУЗЯ" можу лише сказати те, що це дійсно високого рівня ценрт! Тут почуваєш себе як у дома, затишно та приємно.Вічливий та привітний персонал який поступово стає твоєю родиною, керівнтки - які завжди вас вислухають та підтримають, що є немало важливо у наш час.Якщо говорити одним словом "КУЗЯ" це знахідка для усіх матусь які хочуть дати своїм чадам найкраще. Раджу усім спробувати, і завітавши сюди хоч раз, ви обовязково повернетесь сюди вдруге!!! Провірено на собі)) а ще тут вас пригостять запашною філіжанкою кави, що теж немало значить, адже ви не тільки клієнт для них, ви значно більше!!!!


Кузя чудовий дитячий центр..:))

Nov 04, 2013 by Olya

Кузя чудовий дитячий центр..:))


Дитячий центр КУЗЯ , USA 4.9 5.0 37 37 Ходили на заняття в дитячій центр «Кузя»,який знаходиться по вулиці Саксаганского,ми дуже задовол
Page:
1234