fbpx

Відгуки про дитячий центр «Кузя»

Клікніть щоб залишити відгук


Submit your review
* Required Field

Дякуємо за гарне свято, аніматори трансформери чудові, а не сподобалось боді-арт р

Jun 15, 2015 by Уляна

Дякуємо за гарне свято, аніматори трансформери чудові, а не сподобалось боді-арт роспис лиця просто жахливий, нікому не рекомендую.


Доброго дня усім:) хочу поділитися враженнями про Кузю, синочку дуже подобаються з

May 13, 2015 by Орися

Доброго дня усім:) хочу поділитися враженнями про Кузю, синочку дуже подобаються заняття Монтессорі, гарні розвиваючі іграшки є, класний педагог. Раджу усім:)


Дякуємо дуже дитячому центру Кузя за чудову піратську вечірку!!!Дітки були у захва

Apr 27, 2015 by Регіна

Дякуємо дуже дитячому центру Кузя за чудову піратську вечірку!!!Дітки були у захваті від аніматорів, які чудово їх забавляли приділяючи увагу всім...У вас гарно, затишно, комфортно і безпечно.І окреме велике спасибі піратам!!!Ви молодці!!!


Дякуємо за чудове день народження у новому приміщенні. Гарно, що ви розвиваєтеся,

Apr 17, 2015 by Аліна

Дякуємо за чудове день народження у новому приміщенні. Гарно, що ви розвиваєтеся, нові костюми аніматорів, нові сценарії, супер ми дуже задоволені.


Дякуємо за гарне дитяче день народження у "Кузі". Діткам дуже сподобалось, а доросл

Feb 24, 2015 by Ольга

Дякуємо за гарне дитяче день народження у "Кузі". Діткам дуже сподобалось, а дорослі мали можливість посидіти побалакати. Почуваєшся спокійно, затишно і безпечно. Єдине, що не рекомендую, - це піцу з найближчої піцерії, з якою співпрацює "Кузя".


Доброго дня, хочу подякувати кузі за чудове проведене день народження мого синочк

Jan 29, 2015 by Інна

Доброго дня, хочу подякувати кузі за чудове проведене день народження мого синочка...:) ми замовляли на виїзд аніматорів Трансформерів, все пройшло супер, діти задоволені, море емоцій.. Усім раджу Вас.:)


Ми вже вдруге святкуєм у Вас день народження,задоволені всі,і гості,і ми.Окрема по

Jan 13, 2015 by Юля

Ми вже вдруге святкуєм у Вас день народження,задоволені всі,і гості,і ми.Окрема подяка аніматорам за їх трепіння))дівчатка молодці!уважні,веселі.дуже гарні костюми,все чистенько.на рецепції теж завжди готові допомогти,шось піднести,розкласти.Ще раз велике Вам дякуєм!Процвітання!!!


Відвідуємо творчі заняття в Кузі, дочка дуже задоволена, кожного разу робить якіс

Nov 05, 2014 by Олена

Відвідуємо творчі заняття в Кузі, дочка дуже задоволена, кожного разу робить якісь творчі роботи і забирає з гордістю додому:)


Святкували ДН, вже вдруге! Знову залишились задоволеними! Від аніматорів, піньяти

Oct 16, 2014 by Мар'яна

Святкували ДН, вже вдруге! Знову залишились задоволеними! Від аніматорів, піньяти та шоу мильних бульбашок діти були в захваті!!! ��


Святкували день народження синочка 5 років! Дуже задоволені! Аніматори супер. Дуже

Oct 03, 2014 by Пузак Лілія

Святкували день народження синочка 5 років! Дуже задоволені! Аніматори супер. Дуже сподобалось шоу \"дитина в бульці! В нас окрім дітей ще дорослі попали в бульку! Дітям було дуже цікаво!
Рекомендую!


Дитячий центр КУЗЯ , USA 4.9 5.0 37 37 Ходили на заняття в дитячій центр «Кузя»,який знаходиться по вулиці Саксаганского,ми дуже задовол
Page:
1234