fbpx

Відгуки про дитячий центр «Кузя»

Клікніть щоб залишити відгук


Submit your review
* Required Field

Святкували вчора у КУЗІ день народження донечки. Думала, що буде прикольно, але що

Jun 03, 2018 by Наталія

Святкували вчора у КУЗІ день народження донечки. Думала, що буде прикольно, але що буде так бомбезно не сподівалась!) Аніматори працюють просто супер, діточки повністтю зайняті. Море ємоцій та задоволення! Є місце просто побавитися з купою іграшок, а є і кімната з музикою для "дискотеки" по-бажанню). Велике дякую КУЗІ та всім працівникам, що Ви є і так гарно працюєте!))


Дітки відвідують центр вже майже рік! Дуже задоволені заняттями! Святкували день

Nov 08, 2017 by Olesia

Дітки відвідують центр вже майже рік! Дуже задоволені заняттями! Святкували день народження- теж все сподобалось! Зараз теж в Кузі:)


Відвідували Кузю з 11 місяців поки не пішли в садочок (1рік часу). Ми дуже задоволені

Oct 24, 2017 by Іванна

Відвідували Кузю з 11 місяців поки не пішли в садочок (1рік часу). Ми дуже задоволені, а основне мій синочок з радістю танцював, вивчав предмети, кольори, малював, ліпив....можна довго перелічувати....дуже приємний персонал та керівництво! Дуже Вам усім вдячні!!! Процвітання!


Святкували в Кузі день народження донечки. Все сподобалося діткам, а особливо ані

Sep 18, 2017 by Юлія

Святкували в Кузі день народження донечки. Все сподобалося діткам, а особливо аніматори, які давали 1-2хв дітям передихнути і знову їх забавляли. Діти були різного віку від 2 років і др 12, але ніхто не залишився сумним! Дякую!


Сьогодні були на пробному занятті, пишу поки під враженням. Все просто СУПЕР! Перс

Jun 08, 2016 by Христина

Сьогодні були на пробному занятті, пишу поки під враженням. Все просто СУПЕР! Персонал молодий та ввічливий, добре ставиться до діток. В кімнатах чисто, затишно. Великий респект за дерев яні іграшки! Заняття теж пройшло чудово, сама б не догадалась до таких ігор.Дякую Вам!


Вчора святкували д\н синочка. Чудове вийшло свято. Діти щасливі неймовірно. Анімат

Nov 10, 2015 by Ірина

Вчора святкували д\н синочка. Чудове вийшло свято. Діти щасливі неймовірно. Аніматори-посіпаки відпрацьвали на повну. Фокусник показав захоплююче шоу дітям (9-10 років) було дуже цікаво. В Кузі завжди чисто і весело, це факт. Тепер про мінуси. ПЕРШЕ Ла Фамілія прислала піцу: замість кукурудзи - курка. Все б нічого, але в в мого сина на курку СТРАШНА алергія. (Благо були піци з Челентано і голодний не залишився). Про різницю в ціні(курка-кукурудза) навіть мовчу.ДРУГЕ Фрі з тої ж Ла Фамілії холодна, недосмажена до золотистого і були картоплинки синього кольору(?) Смачного, дітки! Раджу Кузі не зобов"язувати клієнтів брати замовлення в Ла Фамілії, а дати можливість самим вибирати заклад харчування.


Д/н донечки святкували тут вперше. Приємно вражена роботою адміністратора, відпра

Sep 03, 2015 by Наталія

Д/н донечки святкували тут вперше. Приємно вражена роботою адміністратора, відпрацювали своє аніматори (всі діти вийшли щасливі, мокрющі, а очі світились неймовірно). Одне але: в переліку послуг значились подарунки дітям - фігурки з надувних кульок - і їх не було. Але на загальне враження це не вплинуло зовсім. Додало позитиву ще й привітання від ДЦ та подарунковий сертифікат для малечі. Дуже приємно все це, дякую!


Дякую Кузі за гарне свато, ми вже не раз у вас святкуємо, і кожного разу задоволені,

Aug 27, 2015 by Іра

Дякую Кузі за гарне свато, ми вже не раз у вас святкуємо, і кожного разу задоволені, нові костюми, сценарії та класні аніматори. Дякуюмо ще раз, усім рекомендую!


Класний заклад, раджу усім:) ми і на заняття різні ходили і святкували дні народжен

Aug 20, 2015 by Софія

Класний заклад, раджу усім:) ми і на заняття різні ходили і святкували дні народження як і дітей друзів так своїх:) усі задоволені широкий вибір тематики свята і ціни найдешевші у Львові! Розвитку вам Кузя!


Дякуємо за гарне свято, аніматори трансформери чудові, а не сподобалось боді-арт р

Jun 15, 2015 by Уляна

Дякуємо за гарне свято, аніматори трансформери чудові, а не сподобалось боді-арт роспис лиця просто жахливий, нікому не рекомендую.


Дитячий центр КУЗЯ , USA 4.9 5.0 36 36 Ходили з малюком на розвиваючі заняття, лишилися дуже задоволені, цікаві різноманітні заняття, ід
Page:
1234