fbpx

Відгуки про дитячий центр «Кузя»

Клікніть щоб залишити відгук


Submit your review
* Required Field

Святкували день народження сина, Саксаганського ,14.Все було просто супер. Весело ,

Feb 27, 2020 by Іванна

Святкували день народження сина, Саксаганського ,14.Все було просто супер. Весело , цікаво, купа вражень. Аніматори молодці!!! Дітки не хотіли йти додому. Дякую


Святкували сьогодні День Народження в Кузі на Сихові, всім дуже сподобалось, анім

Oct 05, 2019 by Іванка

Святкували сьогодні День Народження в Кузі на Сихові, всім дуже сподобалось, аніматори молодці - дітки були у захваті. А "сріблясте шоу" взагалі неймовірне 🙂


Дуже дякуємо за шоу. Море крутих емоцій. Дуже не очікуване шоу, оригінальне (ще нік

Aug 06, 2019 by Володимир&Марічка

Дуже дякуємо за шоу. Море крутих емоцій. Дуже не очікуване шоу, оригінальне (ще ніколи не чув і не бачив такого). Дуже дякую батькам і сестрі із швагром за такий подарок, емоції просто зашкалювали і в нас і у всіх гостей! ДЯКУЄМО!!! =)))))


Щиро дякую аніматору Кузі за чудове свято! Море емоцій та задоволення! Цікаві ігри

Aug 05, 2019 by Галина

Щиро дякую аніматору Кузі за чудове свято! Море емоцій та задоволення! Цікаві ігри та конкурси! Бульбашкове шоу!!! Діти були задоволені! Все було супер!!!


Замовляли виїзних аніматорів 21.04. Леді Баг і супер кіт! Все сподобалось зацікавили

Jul 08, 2019 by Зоряна

Замовляли виїзних аніматорів 21.04. Леді Баг і супер кіт! Все сподобалось зацікавили діток від 2 рочків і до 12 років! Розвеселили навіть затятих гаджетоманів!!! Все було супер!!!


Дуже дякую аніматорам КУЗІ за чудове дитяче свято!!!! Дівчата на виїзді відпрацюва

Jul 05, 2019 by Юлія

Дуже дякую аніматорам КУЗІ за чудове дитяче свято!!!! Дівчата на виїзді відпрацювали на 200%!!! Цікаві ігри та конкурси та супер Бульбашкове шоу!!! Діти були в захваті!!!


Дуже дякую Д.Ц. Кузя на Сихові за прекрасне свято для моєї донечки 29.05! Вперше аніма

May 30, 2019 by Соломія

Дуже дякую Д.Ц. Кузя на Сихові за прекрасне свято для моєї донечки 29.05! Вперше аніматори знайшли підхід до неї, адже раніше зовсім її не цікавили аніматорські розваги! Дівчата дуже класно відпрацювали, всі діти страшенно задоволені! Молодці! Свято було супер! Все якісно організовано та підібрано з урахуванням моїх побажань. Також замовляла аніматорів з Сихова 24.05 для проведення свята в школі для першокласників - все теж на вищому рівні! Дуже дякую Вам! Успіхів надалі і вдячних клієнтів! 🙂


Святкували 10-річчя доньки, замовляли виїзних аніматорів Монстер Хай. Все дуже спо

Apr 23, 2019 by Юлія

Святкували 10-річчя доньки, замовляли виїзних аніматорів Монстер Хай. Все дуже сподобалося, діти задоволені, конкурси та ігри цікаві.


16.02 святкували д.н. донечки. Хочу подякувати аніматорам які змогли чудово забавити

Feb 18, 2019 by Марія

16.02 святкували д.н. донечки. Хочу подякувати аніматорам які змогли чудово забавити 11 дітей від 2 р. до 8р. Особливе дякую дівчинці Сімці. Дуже професійно поводиться з діками + моя дитина ніколи ні до кого не йде на руки(окрім мами),а до Сімки пішла,приємно було це бачити. Усі задоволені,чисто,затишно,цікаво. Велике дякую персоналу!


Святкували вчора у КУЗІ день народження донечки. Думала, що буде прикольно, але що

Jun 03, 2018 by Наталія

Святкували вчора у КУЗІ день народження донечки. Думала, що буде прикольно, але що буде так бомбезно не сподівалась!) Аніматори працюють просто супер, діточки повністтю зайняті. Море ємоцій та задоволення! Є місце просто побавитися з купою іграшок, а є і кімната з музикою для "дискотеки" по-бажанню). Велике дякую КУЗІ та всім працівникам, що Ви є і так гарно працюєте!))


Дитячий центр КУЗЯ , USA 4.9 5.0 35 35 Святкували день народження сина, Саксаганського ,14.Все було просто супер. Весело , цікаво, купа вра
Page:
1234