Відгуки про дитячий центр «Кузя»

Залишити відгук
1
2
3
4
5
Надіслати відгук
     
Відмінити

Напишіть Ваш відгук

Average rating:  
 34 reviews
by Володимир&Марічка on ДЦ КУЗЯ

Дуже дякуємо за шоу. Море крутих емоцій. Дуже не очікуване шоу, оригінальне (ще ніколи не чув і не бачив такого). Дуже дякую батькам і сестрі із швагром за такий подарок, емоції просто зашкалювали і в нас і у всіх гостей! ДЯКУЄМО!!! =)))))*

Дуже раді, що Вам сподобалось!! І дякуємо, що довірили саме нам влаштувати Вам свято 😉

by Соломія on ДЦ КУЗЯ

Дуже дякую Д.Ц. Кузя на Сихові за прекрасне свято для моєї донечки 29.05! Вперше аніматори знайшли підхід до неї, адже раніше зовсім її не цікавили аніматорські розваги! Дівчата дуже класно відпрацювали, всі діти страшенно задоволені! Молодці! Свято було супер! Все якісно організовано та підібрано з урахуванням моїх побажань. Також замовляла аніматорів з Сихова 24.05 для проведення свята в школі для першокласників - все теж на вищому рівні! Дуже дякую Вам! Успіхів надалі і вдячних клієнтів! 🙂

by Галина on ДЦ КУЗЯ

Щиро дякую аніматору Кузі за чудове свято! Море емоцій та задоволення! Цікаві ігри та конкурси! Бульбашкове шоу!!! Діти були задоволені! Все було супер!!!

by Зоряна on ДЦ КУЗЯ

Замовляли виїзних аніматорів 21.04. Леді Баг і супер кіт! Все сподобалось зацікавили діток від 2 рочків і до 12 років! Розвеселили навіть затятих гаджетоманів!!! Все було супер!!!

by Юлія on ДЦ КУЗЯ

Дуже дякую аніматорам КУЗІ за чудове дитяче свято!!!! Дівчата на виїзді відпрацювали на 200%!!! Цікаві ігри та конкурси та супер Бульбашкове шоу!!! Діти були в захваті!!!

by Юлія on ДЦ КУЗЯ

Святкували 10-річчя доньки, замовляли виїзних аніматорів Монстер Хай. Все дуже сподобалося, діти задоволені, конкурси та ігри цікаві.

by Марія on ДЦ КУЗЯ

16.02 святкували д.н. донечки. Хочу подякувати аніматорам які змогли чудово забавити 11 дітей від 2 р. до 8р. Особливе дякую дівчинці Сімці. Дуже професійно поводиться з діками + моя дитина ніколи ні до кого не йде на руки(окрім мами),а до Сімки пішла,приємно було це бачити. Усі задоволені,чисто,затишно,цікаво. Велике дякую персоналу!

by Наталія on ДЦ КУЗЯ

Святкували вчора у КУЗІ день народження донечки. Думала, що буде прикольно, але що буде так бомбезно не сподівалась!) Аніматори працюють просто супер, діточки повністтю зайняті. Море ємоцій та задоволення! Є місце просто побавитися з купою іграшок, а є і кімната з музикою для "дискотеки" по-бажанню).
Велике дякую КУЗІ та всім працівникам, що Ви є і так гарно працюєте!))

by Іванна on ДЦ КУЗЯ

Відвідували Кузю з 11 місяців поки не пішли в садочок (1рік часу). Ми дуже задоволені, а основне мій синочок з радістю танцював, вивчав предмети, кольори, малював, ліпив....можна довго перелічувати....дуже приємний персонал та керівництво! Дуже Вам усім вдячні!!! Процвітання!

by Юлія on ДЦ КУЗЯ

Святкували в Кузі день народження донечки. Все сподобалося діткам, а особливо аніматори, які давали 1-2хв дітям передихнути і знову їх забавляли 😁. Діти були різного віку від 2 років і др 12, але ніхто не залишився сумним! Дякую!

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»