fbpx

Відгуки про дитячий центр «Друзi»

Клікніть щоб залишити відгук


Submit your review
* Required Field

«Кузя&Друзі» став для нашої дитини другим домом. Тут у міні-садочку ми провели два

Sep 22, 2023 by Юлія Гриценко

«Кузя&Друзі» став для нашої дитини другим домом. Тут у міні-садочку ми провели два роки і це були найкращі два роки у нашому житті. Привітна адміністрація, професійні вихователі, чистота і порядок. Незважаючи на складний час пандемії, а згодом і війни, дитина тут отримала турботу, повагу, індивідуальний підхід і справжніх друзів. Окремо хочу наголосити на заняттях «Дошколярик» - доступно, професійно і з гарантією. Після курсу підготовки син впевнено почувається у школі. Дякуємо Вам за все і щиро рекомендуємо!


Відвідували протягом цілого року підготовку до школи в центрі "Кузя"( вул. Станова,

Jul 29, 2023 by Наталя

Відвідували протягом цілого року підготовку до школи в центрі "Кузя"( вул. Станова, 7в). Дитина ходила із задоволенням і нетерпінням на підготовку кожного разу на заняття. Отримав вже навички до школи. Це помітно. Дякуємо велике привітній, розумній і дбайливій вчительці Андріані, що вміє знайти підхід до кожної дитини, і привітному колективу центру. Ми залишилишились дуже задоволені після року навчання з вами.


Святкували дитячий день народження на вул. Ставовій і все було чудово: адміністра

Jul 10, 2023 by Орися

Святкували дитячий день народження на вул. Ставовій і все було чудово: адміністраторка дуже приємна, аніматори старались зі всіх сил справитись з нашими бешкетниками і їм це вдалося, бо діти були задоволені. Так само як і батьки)) Дякуємо за можливість подарувати дитині свято в такі непрості часи!


Ходили на заняття в дитячій центр «Друзі»,який знаходиться по вулиці Саксаганско

Jul 09, 2021 by Марія

Ходили на заняття в дитячій центр «Друзі»,який знаходиться по вулиці Саксаганского,ми дуже задоволені ,надзвичайно приємний персонал і дуже класні заняття.Рекомндую від щирого серця!!!


Ходили з малюком на розвиваючі заняття, лишилися дуже задоволені, цікаві різноман

Nov 04, 2020 by Lara

Ходили з малюком на розвиваючі заняття, лишилися дуже задоволені, цікаві різноманітні заняття, ідеально перед садочком! Приємні вихователі і завжди тепла та дружня атмосфера, щиро радимо усім мамочкам, адже це не тільки розвиває ваших діток, але і дає можливість познайомитися з новими людьми і урізноманітнити сірі будні мами 🙂


Святкували день народження сина, Саксаганського ,14.Все було просто супер. Весело ,

Feb 27, 2020 by Іванна

Святкували день народження сина, Саксаганського ,14.Все було просто супер. Весело , цікаво, купа вражень. Аніматори молодці!!! Дітки не хотіли йти додому. Дякую


Святкували сьогодні День Народження в Кузі на Сихові, всім дуже сподобалось, анім

Oct 05, 2019 by Іванка

Святкували сьогодні День Народження в Кузі на Сихові, всім дуже сподобалось, аніматори молодці - дітки були у захваті. А "сріблясте шоу" взагалі неймовірне 🙂


Дуже дякуємо за шоу. Море крутих емоцій. Дуже не очікуване шоу, оригінальне (ще нік

Aug 06, 2019 by Володимир&Марічка

Дуже дякуємо за шоу. Море крутих емоцій. Дуже не очікуване шоу, оригінальне (ще ніколи не чув і не бачив такого). Дуже дякую батькам і сестрі із швагром за такий подарок, емоції просто зашкалювали і в нас і у всіх гостей! ДЯКУЄМО!!! =)))))


Щиро дякую аніматору Кузі за чудове свято! Море емоцій та задоволення! Цікаві ігри

Aug 05, 2019 by Галина

Щиро дякую аніматору Кузі за чудове свято! Море емоцій та задоволення! Цікаві ігри та конкурси! Бульбашкове шоу!!! Діти були задоволені! Все було супер!!!


Замовляли виїзних аніматорів 21.04. Леді Баг і супер кіт! Все сподобалось зацікавили

Jul 08, 2019 by Зоряна

Замовляли виїзних аніматорів 21.04. Леді Баг і супер кіт! Все сподобалось зацікавили діток від 2 рочків і до 12 років! Розвеселили навіть затятих гаджетоманів!!! Все було супер!!!


Дитячий центр КУЗЯ , USA 5.0 5.0 40 40 «Кузя&Друзі» став для нашої дитини другим домом. Тут у міні-садочку ми провели два роки і це були на
Page:
1234