fbpx

Умка

zanyattya-z-umky

У дитячому центрі «Друзі» м. Львів ця програма спеціально розроблена для дітей віком від 3 до 5 років відповідно до вікових здібностей та можливостей дітей у такому віці. Основним завданням програми дошкільної освіти «Умка» є послідовний інтелектуальний розвиток дитини, а також формування образного та логічного мислення, пам’яті, уваги, уяви, розвитку мовлення. Вміння взаємодіяти з соціумом, спілкуватись з однолітками та дорослими.
Програма складається з 3-х частин: 
1. Розвиток мовлення. Через спілкування з педагогом і  дітьми, з допомогою мовних вправ, ігор, віршів, скоромовок розвивається діалогічне та монологічне мовлення. Діти вчаться виражати свої думки, висловлюватись логічно і грамотно.
2. Навчання читанню та підготовка руки до письма. На цьому етапі діти вивчають букви, вчаться утворювати склади, згодом слова. Активно використовуються кубики Зайцева, які допомагають швидко та ефективно освоїти процес читання. Для дітей розроблені спеціальні вправи для підготовки руки до письма, правильної постановки кисті, пальців.

3. Формування елементарних математичних уявлень. Основним завданням є навчання дітей лічбі, ознайомлення з величинами, вивчення геометричних фігур. А також формування математичного мислення, логіки, вміння порівнювати, зіставляти.

umka    Усі заняття проходять в ігровій формі, використовуються пісні, фізкультхвилинки, музично-ритмічні вправи та багато цікавого. Педагог зробить все для того, щоб зацікавити дітей, створити позитивний настрій та викликати бажання до навчання.

Заняття триває 50 хв., в групі до 7 дітей!
Перше-пробне заняття у ДЦ “Друзi”  – безкоштовне!
Чекаємо Вас у Дитячому центрі “Друзi”!