fbpx

Шоу Ібрагіма Мустафи

vertical_mustafa_01На сьогодні популярним та невід’ємним елементом веселого та незабутнього свята є анімаційні номери та шоу різного роду. Саме таким доповненням до вашого свята стане дуже популярний та новий анімаційний номер «Ібрагім Мустафа». Цей номер набув надзвичайної популярності за кордоном і тепер він є у нас у Львові.

Шоу Ібрагіма Мустафи – це незабутній номер, який виконується трьома дійовими особи Ібрагімом Мустафою та його двома дружинами. Актор переодягається у вражаючий та комічний костюм ростової ляльки і виконує пісні, танцює, розважає гостей свята, робить різноманітні трюки-сюрпризи, які приводять в захоплення усіх. Ібрагімом Мустафою та його двома дружинами створюється незабутня атмосфера гумору, радості та веселощів на будь-якій події, усі присутні переймають хороший настій та запал Ібрагіма і ніхто не залишиться без посмішки на устах.vertical_mustafa_02

Дві чудові дружини Мустафи під запальні ритми танцюють чудові східні танці та допомагають своєму чоловікові розважати гостей. Виставу «Ібрагім Мастафа» можна проводити на різних заходах: вечірка, весіллях, днях народження, як для дорослих так і для дітей. Ящо Ви бахаєте зробити своє свято незабутнім та внести нотку радості та веселощів, бити оригінальним то шоу Ібрагіма Мустафи та його двох дружин це саме для Вас.

 

 

 

 

Зробіть Ваше свято яскравим та незабутнім,
замовляйте Шоу Ібрагіма Мустафи
за тел. (032) 261-20-21 або (067) 310-67-20.
Чекаємо на Вас!

      

Шоу Козак і Козачка       Стриптиз Шоу від Свинки Кароліни