fbpx

«Наукове шоу»

Наукове шоу

science_show_1Якщо ваша малеча полюбляє експерименти, досліди та різного роду цікавинки, тоді «Наукове шоу» – це саме той подарунок на день народження чи інше свято, який залишить незабутні враження в усіх присутніх. «Наукове шоу» можна проводити як в дитячому центрі «Друзi» так і замовляти його на виїзд у ресторани, кафе чи інші місця святкування.

science_show_6

«Наукове шоу» – це шоу, яке діти ще досі не бачили, це цікавий та незвіданий світ  науки та різноманітних експериментів, в яких малеча буде драти участь. В основі нашого наукового шоу закладено принцип «Еducation and Entertainment» (навчайся й розважайся). Наш професор весело експериментуватиме з вашими дітками, навчить їх законів фізики, хімії та природи — і все це в ігровій формі. Наукове шоу — це інтерактивна програма, тому учасники цього неперевершеного дійства не лише спостерігатимуть за науковими дивами й чудесами, а ще й самі братимуть участь в експериментах, що дасть їм можливість повністю поринути в атмосферу наукового свята! Усі наші експерименти повністю безпечні, супергігієнічні та неодноразово перевірені на наших працівниках 🙂 Запросивши нас, ви гарантовано отримаєте незабутнє свято, море позитиву, сміху та посмішок на обличчі ваших дітей.

«Наукове шоу» триває до 30 хв. і включає багато яскравих та захоплюючих експериментів, як-от: Банка-невиливайка, Зірка Ютубу! Дресирована медуза Валєрка., Палаюча рука, Веселкові окуляри, Вир у пляшці., Гігантський надувний пакет., Палаючі гроші, які горять і не згоряють., та ще багато чого цікавого та захоплюючого для дітей та батьків. Вартість такого шоу становить – 1700 грн.

Незабутні спогади залишаться у всіх гостей Вашого свята від захоплюючого, унікального та надзвичайно цікавого «Наукового шоу». Яскраві та унікальні фотографії, які зможуть зробити батьки для своїх діток стануть чудовою згадкою про веселе святкування.
Доповнити святкування Ви можете додавши програму із сухим льодом:

сухий лід

В основі програми лежить напрочуд цікава речовина під назвою «сухий лід».  Усі експерименти із сухим льодом ДУЖЕ ЕФЕКТНІ, драйвові та веселі.

  1. Тривалість програми 45 хв. Вартість 2200 грн. До програми додатково входять такі експерименти:
  • Яскравий вулкан.
  • Наукова газована вода, яка покращує оцінки в школі.
  • Омолоджувальна кріомаска.
  • Неперевершена мильна каша.
  • Супердимовуха.
  • Справжня паста для динозаврів.
  • Науковий джин, який виконує бажання трьохголового змія Горинича.

Додатково до кожної програми можна замовити «Тесла-шоу», яке здивує будь кого. Ви матимете змогу познайомитись із катушкою Тесли та плазмовою кульою.  Це захоплюючі експерименти зі струмом високої напруги та високої частоти. Тільки-но уявіть, нас оточуватимуть тисячі вольт, які є абсолютно безпечними для людини та змушують світитися різноманітні лапочки просто в наших руках без використання інших пристроїв! Станьте на мить чарівником і підкоріть собі магію світла!

палаюча рука

«Тесла-шоу»: Додаткові 15 хв. — 750 грн.

Всі ці наукові шоу програми також можуть тривати 60 / 90 або 120 хв.

Зробіть Вашій дитині незабутнє свято,
замовляйте проведення Дня Народження у
Дитячих центрах «Друзi» або на виїзд

Центр
Сихів

 

Чорновола


Чекаємо на Вас!

Замовити день народження в ДЦ «ДРУЗІ»