fbpx

Розвиваючі курси

Методика даного курсу спрямована на удосконалення дитячих вмінь та навичок, розширення світогляду, розкриття талантів та здібностей дітей. Ці курси рекомендуються як додаткові до базових програм, спираючись на інтереси та задатки конкретної дитини.

 

Бебі-фітнес

Це курс спеціально розробленої гімнастики для дітей раннього віку від 9 місяців до 3-х років. Знайомство з фітнесом відбувається разом із найближчою людиною – мамою чи татом.
Основними завданнями бебі-фітнесу є:
– Розвиток великої моторики;
– Зміцнення всіх груп м’язів;
– Формування правильної постави;
– Профілактика плоскостопості, дисплазії;
– Розвиток координації рухів, орієнтування в просторі, швидкості, уваги.
Заняття проводяться у ігровій формі з використанням спеціального спортивно-ігрового обладнання.

Ритміка


Оздоровчий курс «Ритміка» викладається дітям від 3-х років. На цьому курсі діти навчаться володіти власним тілом, зможуть зміцнити м’язи,розвивати велику моторику, відчувати ритм та характер музики, виконувати певні хореографічні елементи.
Кожне заняття – це комплекс вправ, які поділяються на декілька груп:
– Гімнастичні вправи: вправи на зміцнення м’язів спини, живота, рук, ніг; вправи на розвиток сили, витривалості та формування правильної постави.
– Музично-ритмічні вправи на розвиток слуху та відчуття ритму.
– Дихальні вправи, які навчають малюка правильно дихати.
– Ігри на розвиток уваги, уяви, мислення.
Ігри, забави, музика, які є обов’язковим елементом занять, дозволяють поєднувати фізичні вправи з розвитком мислення, уяви та фантазії.

Зображувальна діяльність

Це творчий курс, поєднує у собі елементи образотворчого ми мистецтва: малювання, ліплення, аплікація. Розроблений для дітей віком від 1 до 5 років. Даний курс включає навчання дітей різноманітним технікам малювання, роботи з папером, пластиліном, глиною, тістом, конструювання з різноманітних природніх та не природніх матеріалів.
Метою таких занять є розвиток в дітей фантазії, уяви, вміння реалізовувати свої творчі уявлення, творити за допомогою пензлика, фарб, глини та своїх пальців. А також розвиток дрібної моторики, абстрактного мислення, уваги, пам’яті.

 

Музична студія

Чарівний Світ Музики унікальний і багатогранний. У наших групах естетичного розвитку Ваша дитина зможе осягати його глибини в цікавій ігровій формі, забезпеченою дружньою «командною» атмосферою. На колективних заняттях діти будуть ділитися враженнями про почуту музику, розвивати свій внутрішній світ почуттів і емоцій, замальовувати в підсвідомості образи при одночасному прослуховуванні популярної класичної музики. Також, діти будуть самі творити музику за допомогою шумового оркестру, вивчати основи метроритму, грати в інтерактивні ігри, спрямовані на вивчення елементарної теорії музики, та на розвиток індивідуальних музичних здібностей. І звичайно, Ваша дитина буде вчитися використовувати і вдосконалювати свій особистий, унікальний музичний інструмент, який є абсолютно у всіх, а саме… Голос!
На наших уроках величезна увага буде приділена саме груповим заняттям вокалом. Діти будуть вчити різноманітні хорові та ансамблеві твори з класичного та естрадного репертуару, намагатися виконувати соло, відточувати технічні труднощі, намагатися слухати один одного, дихати і мовчати разом.
Музична студія — це можливість для Вас та Вашої дитини стати частиною музичного світу.

Залишити відповідь