fbpx

Професійний фотограф на дитяче свято!

 

fokusnik_main

 фотограф      У житті кожної  людини багато чудових святкових подій: дні народження, весілля, святкові вечірки, іменини. І з кожного свята є моменти, які хочеться запам’ятати якнайдовше і в цьому якнайкраще допоможе альбом фотографій. Ця давня звичка – фотографувати –  дає можливість відтворити  в пам’яті веселі посмішки усіх гостей, друзів, родичів, кумедні випадки та курйози та поринути в ту веселу атмосферу свята, яке було важливим у вашому житті. Фотографія це – чудова згадка про визначні моменти, які хочеться зафіксувати надовго.

Дитячий центр «Друзі» пропонуємо послуги професійного фотографа на дні народженні Вашої дитини. Тривалість фотозйомки 1,5 години, тобто весь день народження, коли з дітками граються аніматори, проводяться конкурси, працює машина мильних бульбашок і звичайно коли виносять святковий торт. Фотограф обробляє усі фото та через пару днів ви можете їх забрати на електронному носії і це за ціною 1000 грн.

Photograph_1

Також на згадку про веселе та незабутнє святкування дитячого дня народження в ДЦ «Друзі» Вам пропонує, ще скористатися можливістю зробити чудовий колаж з фотографій у вигляді відеоролику тривалістю до 4 хв. під музичний супровід. 

 Ціна ролика з використанням Ваших власних фото – 300 грн.

Акція! Якщо ви замовите послуги фотографа на дитяче день народження в ДЦ «Друзі», на складання відеоролика діє знижка 50 грн,

 

тобто ціна ролику складе лише 250 грн!!!!!  

 

 

 

Зробіть Вашій дитині незабутнє свято,
замовляйте проведення Дня Народження у
Дитячих центрах «Друзi» або на виїзд

Центр
Сихів

 

Чорновола


Чекаємо на Вас!

Замовити день народження в ДЦ «ДРУЗІ»