fbpx

Піньята

піньята

Що подобається дітям у святах? Солодощі, смачні напої, ігри, але найбільше – розваги з подарунками! А яка саме розвага найвеселіша? Розбивання піньяти!

Піньята — це іграшка,  яка може набувати абсолютно різні форми (тваринки, квіточки, казкового героя чи іншої фігури). А в середині композиції цукерки, чупа-чупси, порційний шоколад, дрібні іграшки та інші приємні сюрпризи для дітей. Діти обожнюють піньята за подарунки, які заховані усередині, однак, не меншу радість приносить і сам процес їх вилучення. 

Дуже весело виглядає, коли діти і дорослі, вдаряють з усієї сили по підвішеній різнокольоровій іграшці, яка вивертається та гойдається? А яке захоплення викликає піньята, що розбивається, коли вона розлітається на безліч яскравих шматочків, а зсередини висипаються солодощі, іграшки та кульки!

Піньяту підвішують так, щоб навколо неї було багато місця. Дітям зав’язують очі, їх розкручують на місці, дають в руки палицю для розбивання піньяти… А далі починається найцікавіше! Поки головний гравець марно намагається потрапити палицею в іграшку, гості всіляко намагаються його заплутати – вони вказують йому невірний напрямок для удару. Не вийшло розбити піньяту у одного – йде наступний, поки не спробують вдарити всі і іграшка з сюрпризом не розіб’ється.

Також можемо запропонувати ще один варіант піньяти, яку не потрібно розбивати: дитина з низу по черзі витягує стрічки поки не знайде потрібну, смикнувши за неї солодощі та  конфеті висипаються самі. Всі інші стрічки без сюрпризу, що надає грі інтригу та додатковий інтерес.

* Вартість піньяти не включає вартості солодощів у середині самої композиції.

Піньята, як варіант сюрпризу на дитяче свято, подарує багато щасливих посмішок, позитивних емоцій, та неймовірних спогадів імениннику та усім гостям!

Вартість від 350 грн.

Зробіть Вашій дитині незабутнє свято,
замовляйте проведення Дня Народження у
Дитячих центрах «Друзi» або на виїзд

Центр
Сихів

 

Чорновола


Чекаємо на Вас!

Замовити день народження в ДЦ «ДРУЗІ»