fbpx

Підготовка до школи “Дошколярик”

zanyattya-z-doshkolyaryka

В дитячому центрі «Друзі» м. Львів проводяться заняття по підготовці дітей до школи віком від 5 до 7 років. Програма занять відповідає сучасним освітнім вимогам вступу дітей до школи.
 
Програма курсу містить такі освітні блоки:
1. Грамота.
Це навчання дітей основам читання, поетапне вивчення букв, вміння утворювати склади, читати слова, а згодом речення. Навчання виділяти окремі звуки, робити звуко-буквенний аналіз слів. Ведеться активний розвиток мовлення: навчанняскладати речення, розповіді; вміння граматично і правильно висловлювати свою думку, будувати складні речення. Важливою складовою грамоти є навчання письму. Спеціально розроблені вправи спрямовані на те, щоб поступово навчити дитину писати літери у зошиті, а також правильно тримати ручку, утримувати правильну поставу під час письма.
2. Формування елементарних математичних уявлень:
Основним завданням є навчання дітей лічбі, додаванню, відніманню, вивчення знаків більше, менше, дорівнює. Навчити розв’язувати елементарні задачі та приклади. Ознайомити з величинами, вміти їх порівнювати. Вивчення геометричних фігур. А також формування математичного мислення, логіки, вміння порівнювати, співставляти.
3. Ознайомлення з навколишнім світом.
Мета цього освітнього блоку – це передання дітям енциклопедичних знань про природу, людину та її діяльність, предмети та їх застосування, правила поведінки в суспільстві та ін..
Курс підготовки до школи, в першу чергу орієнтований на те, щоб підготувати дитину до школи не тільки інтелектуально, але й психологічно, дати їй основні поведінкові навички в новому середовищі, полегшити процес адаптації в колективі.

Заняття триває 1.5 год., або 2 год., якщо поєднати з англійською.
Перше-пробне заняття у ДЦ “Друзi”  – безкоштовне!
Чекаємо Вас у Дитячих центрах “Друзi”!