fbpx

НАМ 3 РОКИ!!!

Шановні друзі, колеги, клієнти та співробітники ДЦ “Друзі”!
Сьогодні визначний день для нашого центру –
мережі дитячих центрів “Друзі” у Львові 3 роки!!!!

Найголовніше ми хочемо подякувати усім нашим клієнтам, які довіряють нам найдорожче – своїх діток, ми стараємося для вас бути найкращими та постійно удосконалюватися!!!
Хочемо висловити велику вдячність усьому персоналу ДЦ “Друзі” – педагогам, адміністраторам, аніматорам та іншому персоналу за відданість, працьовитість, кваліфікованість та креативність. Це справді дружній колектив, який працює на основну мету ДЦ “Друзі” – дати найкраще діткам та сприяти їх ранньому розвитку!!!
Протягом цього часу ми намагалися створити у Львові заклад дошкільної освіти, який би надавав якісні послуги з раннього розвитку дитини, адже на сьогодні існує безліч цікавих та ефективних педагогічних методик, напрямів розвитку діток. А саме діти є найдорожчим скарбом кожних батьків і майбутнім як нашого міста так і нашої країни. І тому скільки ми вкладемо зараз в наших діток залежить наше майбутнє!!!
Саме тому ми підібрали найбільш кваліфікований персонал, педагогів-викладачів з досвідом роботи та креативним підходом до формування занять, розробили довготривалі програми навчання, забезпечили заняття усіма необхідними матеріалами та постійно намагаємося удосконалюватися, слідкуючи за тенденціями в педагогіці та бажаннями наших клієнтів.
Наше завдання, щоб кожна дитина відчувала індивідуальну увагу та турботу педагога, а батьки знали, що їхня думка для нас надзвичайно важлива і вони можуть з будь-якими питаннями звернутися до нас і ми допоможемо знайти найкращий вихід з усіх ситуацій. Найголовніше для нас, щоб клієнт був задоволений і для цього ми робимо усе можливе!!!!1401807530