fbpx

Монтессорі-заняття

монтессори_заняття

У дитячих центрах “Друзi” м. Львів проводяться розвиваючі заняття для дітей раннього віку від 9 місяців до 3-х років. Це спеціально розроблені тематичні заняття, які базуються на новітніх методиках раннього розвитку, зокрема Монтесорі, Лупан, Дамана, Нікітіних і відповідають віковим здібностям та можливостям дітей раннього віку. Основою розвиваючих занять є ігри-вправи за методикою Марії Монтесорі, спеціально адаптовані для дітей раннього віку. Вони спонукають малят до самостійного вирішення завдання. Це стимулює їх розвиток, а педагог є помічником. Також використовуються різноманітні пісні, забавлянки, музично-ритмічні вправи, що розвивають емоційну сферу малюків. Фізкультхвилинки, гімнастика – забезпечують розвиток великої моторики, координації рухів, просторових уявлень. Різноманітні вправи, пальчикова гімнастика на розвиток дрібної моторики, зокрема малювання, ліплення, що стимулюють розвиток мовлення у дітей раннього віку.    

   Розвиваючі заняття спрямовані на створення міцного емоційного зв’язку малюка з мамою, батьком, також взаємодії з однолітками, вміння адаптуватись в соціумі.

zanyattya_1-3

    Метою таких занять є створення розвиваючого середовища, яке спонукає до розвитку пізнавальної діяльності та індивідуальний підхід до кожної дитини, як особистості.
   Основним завданням розвиваючих занять є гармонійний розвиток дітей: великої та дрібної моторики, відчуттів, мислення, мовлення, пам’яті, уваги та створення позитивного настрою, що є запорукою ефективного розвитку дитини.

Заняття триває 50 хв., в групі до 7 дітей!
Перше-пробне заняття у ДЦ “Друзi”  – безкоштовне!
Чекаємо Вас у Дитячих центрах “Друзi”!