fbpx

Ляльки ЛОЛ

Ляльки ЛОЛ
Ляльки ЛОЛ

LOL_gletterЗустріч на дні народженні вашої дочки з аніматорами в образах персонажів із серії “ляльки L.O.L” може стати для дівчаток справжньою подією! Тепер ви можете це зробити, тому що дитячий центр Друзі, вже готовий запропонувати для вас аніматорів в костюмах золотої ляльки – Пчілки Лол (Queen Bee) і лялечки Лол – Glitter Queen. Аніматори Бджілка Лол і Glitter Queen влаштують для ваших принцес справжню «Б’юті-вечірку». Вам залишилося тільки визначитися з наповненням свого дитячого свята в стилі LOL Surprise, а ми з радістю запропонуємо вам не тільки дитячих аніматорів в образі лялечок з величезними очима, але і безліч ідей, здатних перетворити ваш день народження в справжній карнавал емоцій і фарб.

День народження в стилі ляльок Лол

LOL_bee

Ляльки Лол зробили справжню революцію в свідомості маленьких модниць. Мініатюрні героїні з круглих кульок-сюрпризів – лялечки LOL Surprise з’явилися не так давно, але відразу завоювали любов всіх дівчаток, як по всьому світу, так і у нас у Львові. Кожна маленька принцеса тепер мріє зібрати свою колекцію ляльок Лол.

Як замовити ЛОЛ свято !?
Щоб зробити замовлення на святкування дня народження, випускного або новорічного свята з аніматорами LOL Surprise, вам достатньо зателефонувати до адміністратора в Д.Ц. Друзі. Ми запропонуємо Вам оптимальне наповнення програми, виходячи з вашого бюджету. Ми завжди раді йти назустріч вашим побажанням!

Вартість однієї години свята - 1400 грн. В ціну входить:

  • музичний супровід;
  • реквізит для свята;
  • робота 2-х аніматорів;
  • іграшки з повітряних кульок-конструкторів. (твістінг) ;
  • цікава тематична програма святкування.
  • подарунок імениннику.
  • * Всі ціни актуальні за умови, що кількість дітей не перевищує 10
  • У вартість не входить оренда приміщення і додаткові послуги!
Спеціальні пропозиції святкування Дня Народження в Д.Ц. Кузя i Друзi

Зробіть Вашій дитині незабутнє свято,
замовляйте проведення Дня Народження у
Дитячих центрах «Друзi» або на виїзд

Центр
Сихів

 

Чорновола


Чекаємо на Вас!

Замовити день народження в ДЦ «ДРУЗІ»