fbpx

Пісочна анімація

sand_art_00

  • Ваш малюк дуже любить малювати? Можливо, навпаки- взагалі не любить?
  • Ви спробували різні види творчості, але вам хотілося б чогось новенького?
  • Або ж ваша дитина дуже любить малювати, але їй не зовсім вдається?

Ми маємо відповідь на ці запитання!

У ДЦ Друзi Львів- НОВИНКА!!!
Ми відкриваємо нові групи, спрямовані на розвиток художніх здібностей вашої дитини: уроки пісочної анімації. Пісочна анімація – це мистецтво малювання піском, яке дуже швидко розвивається. Популярність пісочної анімації є не тільки в оригінальності та новизні мистецтва, але і в магічності самого процесу. На заняттях з пісочної анімації дітки поступово, крок за кроком, опановують нові навички малювання, лінія за лінією, і вже через декілька занять ваш малюк відчує себе в силі створити, хоч і маленький, та справжній шедевр! Пісочна анімація не лише розвиває образне мислення, інтуїцію та дрібну моторику, а й заставляє дивитися на світ трохи по-іншому- більш уважно, звертати увагу на те, що нас оточує, і шукати хороше у кожній хвилині! Малювання піском приносить величезну користь. Адже не даремно багато психологів і психотерапевтів використовують пісочну терапію для заспокоєння та покращення нервової системи. А дітям такі заняття будуть не лише дуже корисні, але і принесуть море захвату і радості.

Всі, без винятку, діти обожнюють ігри з піском. Опинившись біля пісочниці або на пляжі, вони тут же починають ліпити “пиріжки”, робити “паски” або зводити пісочні замки, башти і фортеці. А на заняттях із пісочної анімації у розпорядженні дітей є чарівний столик із чистим, дрібним піском, приємним на дотик, різноманітні трафарети, пензлі та шаблони, ідеї та чуйний і творчий наставник-педагог, разом із яким дітки кожного заняття творитимуть нові чудеса, під чарівну музику, на фоні різнобарвного освітлення та казкової атмосфери.

Курс пісочної анімації для дітей у ДЦ Друзi Львів спрямований також на розвиток виховних процесів (сприйняття, увага, пам’ять, образно-логічне мислення, просторове уявлення), розвиток творчого потенціалу, формування комунікативних навичок, тренування дрібної моторики рук, формування позитивного ставлення до себе та інших. Тому малювання піском на заняттях із пісочної анімації у ДЦ Друзi Львів – не просто захопливе! Для дітей це також відкриття нового магічного світу пісочних фантазій, які вони втілюють у життя, можливість навчитися чогось нового і цікавого, а також знайти хороших друзів, з якими разом можна зануритись у магічний світ пісочної казки!

Для отримання детальнішої інформації щодо розкладу та розподілу груп, звертайтесь, будь ласка, до адміністрації ДЦ Друзi Львів, ми з радістю допоможемо підібрати групку та дні навчання, зручні для вас, та вашої дитини.

Заняття триває 50 хв., в групі до 7 дітей!
Перше-пробне заняття у ДЦ “Друзi”  – безкоштовне!
Чекаємо Вас у Дитячому центрі “Друзi”!