fbpx

Квест кімната – Coffee Room

Coffee_room

Полюбляєте з друзями посмакувати запашною львівською кавою? А яка ж чорна кава не приховує в собі таємниць, манячи своїм чудовим ароматом в світ загадок та пригод. У Львові відкривається унікальна квест-кімната Coffee Room!

Затишна  кав’ярня кави в центрі міста Coffee Room перетворюється у пастку для усіх її відвідувачів, які прийшли з друзями на філіжанку кави. На те, щоб знайти вихід з кімнати та не залишитися в ній на завжди у Вас всього 60 хв. Це нова та цікава атракція, яка сьогодні  надзвичайно популярна і є чудовою альтернативою звичайному відпочинку.

Адже, коли Ви закриваєте за собою двері квест кімнати то поринаєте у надзвичайну таємничу атмосферу, забуваючи про все навколо і захопливо розв’язуєте загадки, шукаєте відмички, вирішуєте завдання, працюєте командно. Вас лише цікавить, ну як ж найшвидше вибратися з кімнати.

А ми для Вас намагалися максимально відтворити автентичну атмосферу затишної львівської кавярні з таємною перчинкою і підготували багато цікавинок та складних завдань, які потрібно вирішити на вашому шляху до виходу. Так що Coffee room своїх відвідувачів легко не відпустить. Якщо Ви ще в роздумах як вам цікаво, весело та незабутньо провести вільний час, тоді Вам в квест кімнату Coffee room. Де вас уже чекають незвичайні випробування, захоплюючі пригоди  та перепони, які потрібно подолати.

quest_room_02

Спробувати свої сили, застосувати логіку та випробувати їнтуїцію, попрацювати в команді для досягнення головної мети – знайти вихід з Coffee room ви зможете за адресою м. Львів вул. Саксаганського, 9.

Забронювати квест кімнату можна за телефоном: 

+38 098 658 29 68.

Кількість учасників від 2 до 4 осіб. Поспішайте, будьте серед тих, кому coffee room підкориться!

quest_room_rozklad

[widgetkit id=4512]