fbpx

Курс ментальної арифметики від SMARTUM

Курс ментальної арифметики

gauss

МЕНТАЛЬНА АРИФМЕТИКА.

Ви чули про Карла Фрідріха Гаусса? Його ще називають королем математики. Вже в початковій школі він миттєво міг порахувати суму чисел від 1 до 100. До самої старості він рахував більшу частину обчислень в розумі. До чого привели ці інтелектуальні здібності?

Гаусс залишив після себе фундаментальні знання в математиці, механіці, фізиці, астрономії і геодезії. А ще він вільно володів кількома іноземними мовами.

ЧИ МОЖЛИВО СТАТИ ГЕНІЄМ СЬОГОДНІ?

Вивчити більше 1 іноземної мови, мати гарну пам’ять і бути уважним до деталей?

Традиційна система освіти в основному спрямована на розвиток лівої півкулі, покроково логічного мислення. Якщо Вас цікавить можливість якнайповнішого розкриття потенціалу Вашої дитини, ми пропонуємо метод, яким користуються в 56 країнах світу 5 мільйонів вундеркіндів (від США до Японії, від Канади до Австралії). Йдеться про ментальну арифметику.

ЩО ТАКЕ МЕНТАЛЬНА АРИФМЕТИКА?

Ментальна арифметика (абакус) – це готова оригінальна система розвитку інтелекту. Абакус формує розумові та творчі здібності вашої дитини. Такі як:

Розвиток дітей дошкільного та шкільного віку

Розумові здібності:  
Пам’ять
Увага
Швидкий рахунок
Міжпівкульна взаємодія
Швидкість розумових процесів

Творчі здібності:
Кмітливість
Інтуїція (6-е відчуття)
Нестандартні способи вирішення проблем.
Творчі, пізнавальні та інтелектуальні здібності.

Що ще дає абакус: Підвищення шкільних результатів. Впевненість і самостійність. Успішність!

smartum

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

 
Основний інструмент, який застосовується під час навчання – це рахівниця. У Китаї її називають «абак», в Японії – «соробан». На першому етапі дитина використовує рахівницю, на другому – починається візуалізація, а далі відбувається магія – дитина рахує в розумі (ментально), уявляючи рахівницю перед собою. Тільки уявіть силу уяви і швидкість мислення такої дитини! Завдяки такій системі рахування у дітей розвивається синхронна робота обох півкуль мозку.

ТЕРМІН НАВЧАННЯ

Повний курс програми ментальної арифметики становить 9 місяців. Перші результати можливо побачити вже через 2 місяці занять.

ФОРМАТ ЗАНЯТЬ

Заняття проходять 1 раз на тиждень по 1,5 години. Плюс щодня по 15 хвилин для виконання домашніх завдань. Заняття проходять в захоплюючій формі – з іграми та фізичною активністю.

ВІК

Для максимального ефекту починати заняття слід у віці 4-7 років. Можна почати і в 16 років, тоді займатися доведеться трохи більше. Запишіться на відкрите заняття і спробуйте ефективну систему «Абакус» на своїй дитині.

Платити за відкрите заняття не потрібно!

Заняття триває 1,5 год., в групі до 10 дітей!
Перше-пробне заняття у ДЦ “Друзi”  – безкоштовне!
Попередній запис на заняття  за тел: