fbpx

English для дітей

Курс «Англійська мова для малюків» розроблений для дітей віком від 3-ьох років.

Вивчення англійської мови ведеться за зразком вивчення рідної мови і опирається на новітніх методиках вивчення іноземних мов.

Побудова занять здійснюється з урахуванням психологічних особливостей дітей і базується на цікавому спеціально розробленому мовному матеріалі для конкретної групи.

На початковому етапі вивчення англійської мови використовується метод усного випередження. В першу чергу відпрацьовуються навички аудіювання (сприйняття на слух) і мовлення(відтворення слів), а згодом лише – вивчення літер алфавіту.

Заняття відбувається у формі гри, тому дитина легко і невимушено знайомиться з новим мовним середовищем, а це відповідно викликає зацікавлення до вивчення англійської мови в колективі.

Програма містить велику кількість музичного та творчого матеріалу. Впродовж заняття діти прослуховують і виконують англійські пісеньки, танцюють, граються, малюють, розігрують сценки, що сприяє розвитку пам’яті, загалом формуючи навички розмовної англійської мови та мислення, розвиваючи світогляд вашого малюка.

 

 

 

 

 

 

 

 

В групі до 6 дітей.
Перше-пробне заняття безкоштовне.
Запис проводиться попередньо у адміністратора.