fbpx

Дитячий день народження в Д.Ц. “Друзі”

День Народження в Д.Ц. Друзi Наближається день народження Вашого малюка і Ви замислюєтесь, де відсвяткувати це свято, адже так хочеться від душі потішити дитину, створити для неї справжню казку. Дитячий День народження в ДЦ “Друзi” – це надзвичайне свято і незабутні враження!
Таке святкування переносить дітей в чудову казку, оскільки в нас працюють професійні аніматори-актори в сучасних костюмах і завжди з веселим настроєм. Спеціально розроблені сценарії відповідно до віку Вашого малюка передбачають різноманітні конкурси, завдання, пісні й танці, ігри та вікторини, шоу мильних бульбашок, аквагрим та безліч подарунків з кульок і обов’язково особливе привітання іменинника.
На Дні народженні в дитячому центрі Друзi нікому не доведеться нудьгувати!

Д.Р._1jpg

Святкуючи день народження у нас, ви маєте у своєму розпорядженні три великі кімнати. У двох, спеціально обладнаних, весело проводитимуть час ваші діти , а в третій накривається святковий стіл для дітей та батьків. Дитячий центр «Друзі» співпрацює з ресторанами “Челентано” / “Вишиванка” на Сихові та сайтом food-factory.com.ua на Саксаганського, тому, взявши меню в адміністратора, або переглянувши його тут: меню; Ви можете замовити будь-яку страву на ваш смак, звісно якщо забажаєте. (Мінімальне замовлення від 200 грн.) Також ви можете принести будь яку їжу та напої з собою.
У нас є гарне кольорове тематичне сервірування столу з улюбленими героями Вашої дитини, яке вже входить в “пакетні пропозиції” (скатертинa, одноразові тарілки, стакани, виделки, серветки…)

Вартість однієї години свята - 1400 грн. В ціну входить:

  • музичний супровід;
  • реквізит для свята;
  • робота 2-х аніматорів;
  • іграшки з повітряних кульок-конструкторів. (твістінг) ;
  • цікава тематична програма святкування.
  • подарунок імениннику.
  • * Всі ціни актуальні за умови, що кількість дітей не перевищує 10
  • У вартість не входить оренда приміщення і додаткові послуги!
Спеціальні пропозиції святкування Дня Народження в Д.Ц. Кузя i Друзi
 

Вартість оренди не по пакетній пропозиції – 350 грн./год

Зробіть Вашій дитині незабутнє свято,
замовляйте проведення Дня Народження у
Дитячих центрах «Друзi» або на виїзд

Центр
Сихів

 

Чорновола


Чекаємо на Вас!

Замовити день народження в ДЦ «ДРУЗІ»