fbpx

Шоу «Мильні бульбашки»

fokusnik_main

 bubble_show_vertical_3Бажаєте урізноманітнити святкування дня народження чи будь-якого іншого свята та зробити його унікальним і незабутнім, тоді шоу «Мильні бульбашки» саме для Вас. Задоволення та незабутні враження від такого заходу отримають як дітки так і дорослі. Шоу «Мильні бульбашки» можна проводити як в дитячому центрі «Друзi» так і замовляти його на виїзд у ресторани чи інші місця святкування.

bubble_show_vertical_2

Шоу «Мильні бульбашки» – це свято радості та веселощів, усі діти обожнюю надувати бульки, а уявіть собі, що ці бульки гігантських розмірів літають по кімнаті, а малеча поспіхом намагається їх зловити. Також за допомогою обладнання у величезну бульку можна помістити і  іменинника і кожну дитину, яка прийшла на свято і навіть батьків.

Мильні бульбашки створять атмосферу незабутнього свята для усіх гостей, як малечі так дорослих. Шоу «Мильні бульбашки» триває до 30 хв і усі в ньому зможуть взяти участь, дітки також мають можливість спробувати самостійно видути гігантську бульку.  Багато радості і сміху принесе дітворі таке шоу, а батьки зможуть зробити чудові та унікальні фотографії. 

Зробіть Вашій дитині незабутнє свято,
замовляйте проведення Дня Народження у
Дитячих центрах «Друзi» або на виїзд

Центр
Сихів

 

Чорновола


Чекаємо на Вас!

Замовити день народження в ДЦ «ДРУЗІ»