Відгуки про дитячий центр «Кузя»

Залишити відгук
1
2
3
4
5
Надіслати відгук
     
Відмінити

Напишіть Ваш відгук

Average rating:  
 28 reviews
by Марія on ДЦ КУЗЯ

16.02 святкували д.н. донечки. Хочу подякувати аніматорам які змогли чудово забавити 11 дітей від 2 р. до 8р. Особливе дякую дівчинці Сімці. Дуже професійно поводиться з діками + моя дитина ніколи ні до кого не йде на руки(окрім мами),а до Сімки пішла,приємно було це бачити. Усі задоволені,чисто,затишно,цікаво. Велике дякую персоналу!

by Наталія on ДЦ КУЗЯ

Святкували вчора у КУЗІ день народження донечки. Думала, що буде прикольно, але що буде так бомбезно не сподівалась!) Аніматори працюють просто супер, діточки повністтю зайняті. Море ємоцій та задоволення! Є місце просто побавитися з купою іграшок, а є і кімната з музикою для "дискотеки" по-бажанню).
Велике дякую КУЗІ та всім працівникам, що Ви є і так гарно працюєте!))

by Іванна on ДЦ КУЗЯ

Відвідували Кузю з 11 місяців поки не пішли в садочок (1рік часу). Ми дуже задоволені, а основне мій синочок з радістю танцював, вивчав предмети, кольори, малював, ліпив....можна довго перелічувати....дуже приємний персонал та керівництво! Дуже Вам усім вдячні!!! Процвітання!

by Юлія on ДЦ КУЗЯ

Святкували в Кузі день народження донечки. Все сподобалося діткам, а особливо аніматори, які давали 1-2хв дітям передихнути і знову їх забавляли 😁. Діти були різного віку від 2 років і др 12, але ніхто не залишився сумним! Дякую!

by Olesia on ДЦ КУЗЯ

Дітки відвідують центр вже майже рік!Дуже задоволені заняттями!Святкували день народження- теж все сподобалось! Зараз теж в Кузі:)

by Христина on ДЦ КУЗЯ

Сьогодні були на пробному занятті, пишу поки під враженням. Все просто СУПЕР! Персонал молодий та ввічливий, добре ставиться до діток. В кімнатах чисто, затишно. Великий респект за дерев яні іграшки! Заняття теж пройшло чудово, сама б не догадалась до таких ігор.Дякую Вам!

by Оля on ДЦ КУЗЯ

Вчора святкували в Кузі день народження доньки. Дуже задоволені! Надзвичайно гарна атмосфера. Дуже чисто. Аніматори Фіксики були супер! Відпрацювали на 100%! Діти дуже щасливі. Емоції зашкалювали!))) Ціна за все просто смішна! По кишені кожному. Дякуємо!

Вчора святкували в Кузі день народження доньки. Дуже задоволені! Надзвичайно гарна атмосфера. Дуже чисто. Аніматори Фіксики були супер! Відпрацювали на 100%! Діти дуже щасливі. Емоції зашкалювали!))) Ціна за все просто смішна! По кишені кожному. Дякуємо!

by Ірина on ДЦ КУЗЯ

Вчора святкували дн синочка. Чудове вийшло свято. Діти щасливі неймовірно. Аніматори-посіпаки відпрацьвали на повну. Фокусник показав захоплююче шоу дітям (9-10 років) було дуже цікаво. В Кузі завжди чисто і весело, це факт. Тепер про мінуси. ПЕРШЕ Ла Фамілія прислала піцу: замість кукурудзи - курка. Все б нічого, але в в мого сина на курку СТРАШНА алергія. (Благо були піци з Челентано і голодний не залишився). Про різницю в ціні(курка-кукурудза) навіть мовчу.ДРУГЕ Фрі з тої ж Ла Фамілії холодна, недосмажена до золотистого і були картоплинки синього кольору(?) Смачного, дітки! Раджу Кузі не зобов"язувати клієнтів брати замовлення в Ла Фамілії, а дати можливість самим вибирати заклад харчування.

by Наталія on ДЦ КУЗЯ

Д/н донечки святкували тут вперше. Приємно вражена роботою адміністратора, відпрацювали своє аніматори (всі діти вийшли щасливі, мокрющі, а очі світились неймовірно). Одне але: в переліку послуг значились подарунки дітям - фігурки з надувних кульок - і їх не було. Але на загальне враження це не вплинуло зовсім. Додало позитиву ще й привітання від ДЦ та подарунковий сертифікат для малечі. Дуже приємно все це, дякую!

by Іра on ДЦ КУЗЯ

Дякую Кузі за гарне свато, ми вже не раз у вас святкуємо, і кожного разу задоволені, нові костюми, сценарії та класні аніматори. Дякуюмо ще раз, усім рекомендую!

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»