Вечірка з монстрами

monsters_party

 

Вечірка з монстрамиВечірка з монстрами цікаве різноманіття для проведення оригінального свята вашої дитини. Ця вечірка лише для найсміливіших, наймужніших та найактивніших! Враховуючи, що на сьогодні багато хто з діток полюбляє мультики  «Монстри Хай», і «Корпорація монстрів», і «Дракула» та інші страшилки, вечірка в такому стилі запам’ятається усім та буде незабутньою.

monsters_101

 Герої-монстрики створять надзвичайно веселу та оригінальну атмосферу на дні народження Вашої дитини!  Цікаві ігри, конкурси та різні квести в стилі страшненьких монстриків залишать незабутні враження в усіх запрошених гостей свята. 

Підсилить враження від вечірки і чудовий аквагрим, який роблять аніматори усім гостям, в стилі найулюбленішого героя кожної дитини і таким чином усі дітки зможуть самі перевтілитися у монстриків! Батьки зможуть зробити чудові та цікаві фотографії, які ще довго будуть веселити малечу! Також на вечірці імениннику намалюють велику відкритку з привітанням у стилі монстриків. Вечірка з монстрами цікавий, оригінальний та незабутній сценарій проведення веселого та сучасного свята для Вашої дитини!

Д.Р. Монстры

Зробіть Вашій дитині незабутнє свято,
замовляйте проведення Дня Народження у
Дитячих центрах «Кузя» або на виїзд

Центр
Сихів


Чекаємо на Вас!

Замовити день народження в ДЦ «КУЗЯ»