Дитячий день народження в Д.Ц. “Кузя”

kuzia-dn

Наближається день народження Вашого малюка і Ви замислюєтесь, де відсвяткувати це свято, адже так хочеться від душі потішити дитину, створити для неї справжню казку. Дитячий День народження в ДЦ “КУЗЯ” – це надзвичайне свято і незабутні враження!
Таке святкування переносить дітей в чудову казку, оскільки в нас працюють професійні аніматори-актори в сучасних костюмах і завжди з веселим настроєм. Спеціально розроблені сценарії відповідно до віку Вашого малюка передбачають різноманітні конкурси, завдання, пісні й танці, ігри та вікторини, шоу мильних бульбашок, аквагрим та безліч подарунків з кульок і обов’язково особливе привітання іменинника.
На Дні народженні в дитячому центрі КУЗЯ нікому не доведеться нудьгувати!

Д.Р._1jpg

Святкуючи день народження у нас, ви маєте у своєму розпорядженні три великі кімнати. У двох, спеціально обладнаних, весело проводитимуть час ваші діти , а в третій накривається святковий стіл для дітей та батьків. Дитячий центр «Кузя» співпрацює з ресторанами «Чао Белла» на Саксаганського та “Вишиванка” на Сихові, тому, взявши меню у адміністратора, або переглянувши його тут: меню; Ви можете замовити будь-яку страву на ваш смак. (Мінімальне замовлення від 200 грн.) Також, за бажанням, ви можете принести їжу та напої з собою.
Обов’язковою умовою святкування у нас є гарне кольорове тематичне сервірування столу з улюбленими героями Вашої дитини (скатертину, одноразові тарілки, стакани, виделки, серветки…)

Ви отримаєте наступні послуги: 2 години святкування (оренди приміщення), з яких 1,5 години  – з дітками бавляться два веселих аніматора за обраним Вами сценарієм. У подарунок безкоштовно працюватиме генератор мильних бульбашок і світломузика, а аніматори робитимуть дітям подарунки з кульок – конструкторів та малюватимуть святкове привітання імениннику.

Все це задоволення коштує лише 1300 грн.  

Зробіть Вашій дитині незабутнє свято,
замовляйте проведення Дня Народження у
Дитячих центрах «Кузя» або на виїзд

Центр
Сихів


Чекаємо на Вас!

Замовити день народження в ДЦ «КУЗЯ»